Të gjitha lajmet

POZA E FITORES

Kryhet stërvitja, tash drejt fitores

Foto: FFK

Kryhet stërvitja, tash drejt fitores

5 June, 2019 @13:19

Përfaqësuesja e Kosovës ka kryer sot edhe stërvitjen e fundit në Prishtinë para duelit ndaj Malit të Zi dhe tashmë ekipi merr rrugë për në Podgoricë.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELAT

Sipas trajnerit Bernard Challandes është bërë e ditur se ekipi ka punuar në skemat e lojës dhe taktikat që do të luhen gjatë 90 minutave me variacione sipas rezultatit gjatë ndeshjes.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELAT

Atmosfera është dukur e jashtëzakonshme në ekip, ndërsa futbollistët, thuajse secili, është parë duke qeshur në stërvitje - që tregon edhe më shumë për atmosferën që po mbretëron aty.

MEDIA TALK

Kështu arrijmë te goli ndaj Kosovës

Foto: vijesti.me (f.r.)

5 June, 2019 @8:47

Kanë mbetur vetëm edhe dy ditë për ndeshjen e dytë kualifikuese të Kosovës drejt EURO 2020. Mali i…

MEDIA TALK

Malazezët: Mos të biem në grackë ndaj Kosovës

Foto: vijesti

3 June, 2019 @19:44

Njëri ndër anëtarët e shtabit teknik të reprezentacionit të Malit të Zi, Aleksandar Jankovic, në deklaratën e tij dhënë për…

FILLOJNË

Nisin stërvitjet e Kosovës para dueleve të qershorit

TOPSPORTI/ Valon Gashi

2 June, 2019 @18:51

Reprezentacioni i Kosovës në këto çaste ka dalë në stërvitjen e parë të kompletuar të saj për përballjet ndaj Malit…

PËRGATITJET ZYRTARE NISIN

Kosova sot fillon përgatitjet ndaj Malit të Zi e Bullgarisë

TOPSPORTI/ A.P.

2 June, 2019 @14:59

Prej orës 18:30 në Fadil Vokrri të Prishtinës, Bernard Challandes do të ketë stërvitjen e parë të plotë të futbollistëve…

NGA KONFERENCA

Mavraj nuk e gjeti ulësen kur u kthye në kombëtare

Foto: FSHF

30 May, 2019 @16:20

Qendërmbrojtësi më me përvojë aktualisht në kombëtaren shqiptare, Mërgim Mavraj, është rikthyer pas lëndimit dhe konferencën e sotme për shtyp…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020