Të gjitha lajmet

BLERIM KOTOBELLI

Kukësi forcon mbrojtjen

FOTO/ Kukësi

Kukësi forcon mbrojtjen

15 August, 2019 @14:58

Nënkampioni i Shqipërisë në futboll, Kukësi, arriti marrëveshje me mbrojtësin Blerim Kotobellin.

27 vjeçari Kotobelli, ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me Kukesin.

Blerimi së fundi ishte pjesë e Flamurtarit, derisa ka luajtur edhe në klube si Tirana, Teuta e Partizani.

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

TRAJNERI ILIR DAJA

Daja rikthehet te Skënderbeu

8 August, 2019 @12:44

Trajneri që e bëri për herë të fundit kampion ekipin, Ilir Daja, është rikthyer te Skënderbeu. Ekipi ka zyrtarizuar…

NJOFTIM ZYRTAR

Stivi Frashëri dhe Kukësi, përfundon bashkëpunimi

Foto: FK Kukësi

6 August, 2019 @13:17

Përmes një njoftimi zyrtar, klubi i Kukësit ka njoftuar ndërprerjen e bashkëpunimit me portierin Stivi Frashëri. Shtatlarti Frashëri për Kukësin…

SULMUESI ELBASANAS

Eri Lamçja rikthehet në Superligë

5 August, 2019 @17:15

Sulmuesi 25 vjeçar nga Elbasani, Eri Lamçja, është zyrtarizuar sot si lojtar i ri i ekipit të Vushtrrisë. Elbasanasi…

Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore