Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARCELONA

3 lojtarë në shitje  për kontratën e Messit

Foto: Marca

3 lojtarë në shitje për kontratën e Messit


11 July, 2021 @14:00

Është lojtari i Barcelonës që nga viti 2019, por që kur ka ardhur në klubin e Barçës është kritikuar për një paraqitje të dobët, anipse edhe drejtuesit e Barçës kanë ndryshuar mendim që nga paraqitja e tij jashtëzakonisht e mirë në Kampionatin Evropian.

Sulmuesi francez, Griezmann ka zënë vend te skuadra e Barcelonës që nga viti 2019. Ai ka shënuar 35 gola në 99 ndeshje.

Largimi i tij, së bashku me Coutinho, Umtiti dhe Pjanic, do të hapnin dyert për rinovimin e super yllitLionel Messi dhe regjistrimin e përfocimeve të zyrtarizuar si: Depay, Emerson, Garcia dhe Aguero.

Barça do ta ofroj Griezmann te Chelsea, sipas “Daily Star” ku e ardhmja e francezit mund të jetë në Premier League.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga