Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENASI 0-0 TREPÇA

Leotrim Krasniqi debuton me barazim, Drenasi rrezikon mbijetesën

Leotrim Krasniqi debuton me barazim, Drenasi rrezikon mbijetesën


15 April, 2022 @16:45

Skuadra e Drenasit, që në këtë ndeshje ka debutuar me trajnerin e ri të ekipit, Leotrim Krasniqi, nuk ka arritur të sigurojë më shumë se një pikë në ndeshje ndaj Trepçës, gjithashtu në krizë.

Përballja ka përfunduar qetë sa i përket golave, 0-0, ndërsa skuadrat kanë marrë nga një pikë dhe të dyja rrezikojnë mbijetesën në Ligë të Parë Grupi A.

TABELA AKTUALE

Derisa Drenasi ka ndërprerë serinë prej dy humbjeve për të barazuar sot, Trepça ka marrë pikën e parë pas katër ndeshjeve pa humbje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë