Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Leutrim Kryeziu plotësisht i Prishtinës

Leutrim Kryeziu plotësisht i Prishtinës


1 July, 2021 @13:20

Kampionja e Superligës së Kosovës, Prishtina, arriti marrëveshje të plotë me sulmuesin Leutrim Kryeziu.

Kryeziu ishte te Prishtina në formë huazimi, por sot ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me skuadrën nga kryeqyteti.

Leutrimi ishte njëri ndër më të mirët dhe luajti rol të rëndësishëm në fitoren e titullit të Prishtinës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga