Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIEPAJA - GJILANI

Liepaja - Gjilani, Ramadani me asnjë ndryshim nga ndeshja e parë

Foto: SC Gjilani / Facebook

Liepaja - Gjilani, Ramadani me asnjë ndryshim nga ndeshja e parë


14 July, 2022 @14:57

Pas fitores 1-0 në Kosovë, sot Gjilani e luan ndeshjen kthyese ndaj Liepajas në Letoni.

Ndeshja është e vlefshme për rrethin e parë kualifikues të UEFA Conference League.

Në krahasim me ndeshjen e kaluar, Zekerija Ramadani nuk ka bërë asnjë ndryshim në 11-shen startuese.

11-SHET STARTUESE:

LIEPAJA: Zviedris; Savaļnieks, Marta, Hreljic, Kārkliņš; Inacio Miguel, Strumia, Kapun; Lucas Villela, Dodo, Soladio.

GJILANI: Koliçi; Prekazi, Krivanjeva, Hoxha, Beqja; Dabiqaj, Keita Aziz; Cale, Kelmendi, Zabërgja; Blerim Krasniqi.

Ndeshja fillon në ora 16:00.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League