Të gjitha lajmet

KROACI

Lirim Kastrati shënon dy herë, Lokomotiva mposhtë Istrën

Lirim Kastrati shënon dy herë, Lokomotiva mposhtë Istrën

26 January, 2020 @13:34

Në miqësoren e zhvilluar sot mes Istrës nga Pula dhe Lokomotivës nga Zagrebi, vendimtar për skuadrën nga Zagrebi ishte Lirim Kastrati.

Sulmuesi kosovar shënoi dy herë, ndërsa skuadra e tij në fund triumfoi me rezultat 1-3.

Deri më tash, Kastrati në sezonin 2019/2020 me Lokomotivën ka shënuar plot 6 gola, ndërkohë që ka edhe 4 asistime.

FUTBOLLISTI I RADHËS TE DINAMO E ZAGREBIT

Sa i kushtoi Lirim Kastrati Dinamos?!

Foto: gnkdinamo.hr

17 February, 2020 @19:10

Mediat kroate pas zyrtarizimit të transferit të Lirim Kastratit në drejtim të Dinamo Zagrebit kanë zbuluar shumë e transferit të…

TURNE MIQËSOR PËR FUTBOLLISTET/ËT

Vajzat e djemtë U19 të Kosovës, për Pavarësi në Itali

Foto: FFK

16 February, 2020 @16:42

Dy ekipet kombëtare të Kosovës U19 në konkurrencën e meshkujve dhe Kombëtarja e femrave janë ftuar në turnetë që do…

FFK

Projekt i ri për futbollin e femrave

Fotot: FFK

14 February, 2020 @14:22

Federata e Futbollit e Kosovës do të nisë me projektin e ri për zhvillimin e futbollit të femrave, në kuadër…

REIMS

Arbër Zeneli i gatshëm ndaj St Etiennit

TOPSPORTI/ A. P.

10 February, 2020 @19:55

Futbollisti më i mirë i Kosovës për vitin 2018, Arbër Zeneli, do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës…

KROACI

Hap i madh për Lirim Kastratin, transferohet te gjigandi kroat

9 February, 2020 @12:06

Një hap i madh për Lirim Kastratin! Sulmuesi nga Hogoshti raportohet ta ketë kompletuar transferimin e tij te Dinamo i…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja