Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Lista e Shqipërisë për dy ndeshjet miqësore

Lista e Shqipërisë për dy ndeshjet miqësore


26 May, 2021 @11:03

Trajneri i kombëtare së Shqipërisë, Edy Reja, ka publikuar listën e plotë të skuadrës në ndeshjet miqësore që do të luhen në qershor.

Shqipëria më 5 qershor takohet me Uellsin, kurse më 8 qershor me Republikën Çeke.

LISTA E PLOTË E SHQIPËRISË:

Portierë: Etrit Berisha, Gentian Selmani, Alen Sherri, Romeo Haziraj

Mbrojtësit: Elseid Hysaj, Ardian Ismajli, Berat Djimsiti, Marash Kumbulla, Frederic Veseli, Arlind Ajeti, Albi Doka, Lorenc Trashi

Mesfushorët dhe Sulmuesit: Amir Abrashi. Qazim Laçi, Ermir Lenjani, Ylber Ramadani, Odise Roshi, Keidi Bare, Sherif Kallaku, Armando Broja, Endri Çekici, Sokol Cikalleshi, Rei Manaj, Taulant Seferi, Bekim Balaj.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja