Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO2020

Lista përfundimtare e Anglisë, në listë edhe Arnold

Lista përfundimtare e Anglisë, në listë edhe Arnold


1 June, 2021 @18:28

Është publikuar lista përfundimtare e Anglisë për Kampionatin Evropian të vitit 2020.

Në listë është përfshirë edhe Trent Alexander-Arnold, mbrojtësi anësor i cili përfshirjen e kishte në dyshim, kurse jashtë listës kanë mbetur emra si Jesse Lingard e James Ward-Prowse.

Lista e plotë e të ftuarve nga Gareth Southgate është paraqitur më poshtë:


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani