Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI FITON!

Llapi fiton në miqësore ndaj Ulpianës

Foto: KFLlapi/ fb

Llapi fiton në miqësore ndaj Ulpianës


11 January, 2024 @15:47

Llapi ka nisur mbarë ndeshjet kontrolluese për pjesën pranveore të stinorit, duke shënuar fitore ndaj Ulpianës me rezultat 2-4. Të përzgjedhurit e Tahir Batatinës kanë dominuar në pjesën më të madhe të ndeshjes, për të arritur te fitorja.

Ulpiana 2-4 Llapi [n.n. - Muhamet Hyseni 37’, Trimror Selimi 67’, Mërgim Cërnavërni 82’, Arbër Bytyqi 89’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga