Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NDAHEN ME BARAZIM!

Phoenix barazon me Malishevën në miqësore

Foto: FCPhoenix/ fb

Phoenix barazon me Malishevën në miqësore


11 January, 2024 @15:22

Skuadra e Phoenixit ka arritur të barazojë në pjesë të dytë të ndeshjes miqësore të luajtur sot ndaj Malishevës, për të mbyllur ndeshjen 2-2. Malisheva kishte epërsi dygolëshe prej pjesës së parë të ndeshjes, ndërkaq mysafirët në pjesë të dytë shënuan dy herë për të përfunduar testin e parë para pjesës pranverore të stinorit me barazim.

Phoenix 2-2 Malisheva [Festim Krasniqi, Enbija Shehu - n.n.]. Phoenixi është i nënti në Ligën e Parë - Grupi A aktualisht, ndërsa Malisheva në Superligë ka kryer vjeshtën në pozitë të katërt Malisheva.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga