Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PODUJEVË

Llapi paralajmëron miqësoren e radhës

Foto: KFLlapi/fb

Llapi paralajmëron miqësoren e radhës


31 January, 2021 @17:40

Skuadra e Superligës, Llapi ka paralajmëruar sot miqësoren e radhës që do ta luajnë të përzgjedhurit e Tahir Batatinës.

Rivali i radhës në miqësore për llapjanët është Bashkimi i Koretinit dhe atë në Zahir Pajaziti të Podujevës.

Ndeshja luhet më 2 shkurt, të martën, me fillim në ora 13:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga