Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Llapi shton në skuadër vushtrriasin Ahmeti

FOTO / Llapi

Llapi shton në skuadër vushtrriasin Ahmeti


28 May, 2021 @17:46

Skuadra e Llapit, sot ka arritur marrëveshje me sulmuesin e krahut të djathë, Dren Ahmetin.

Ahmeti 22 vjeçar ka nënshkruar kontrat 3 vjeçare me fituesin e Kupës së Kosovës.

Dreni së fundi ishte pjesë e Vushtrrisë, ku luajti me 2 gola e 6 asistime.

Llapi sivjet do të jetë në garat Evropiane, pasi që e fitoi Kupën e Kosovës.


NGA KONFERENCA

Dy mungesa te Kosova, përkundër ftesës

Përfaqësuesja/International

Dy mungesa te Kosova, përkundër ftesës

28/05/21 @ 12:24

E FUNDIT

Challandes fton Halimin dhe Dakun

Përfaqësuesja/International

Challandes fton Halimin dhe Dakun

28/05/21 @ 12:12

BIANCONERI

Juve zyrtarizon largimin e Pirlos

Serie A/Transfere

Juve zyrtarizon largimin e Pirlos

28/05/21 @ 11:49

MILAN

Milani zëvendëson Donnarummën me portierin kampion

Serie A

Milani zëvendëson Donnarummën me portierin kampion

27/05/21 @ 23:22

SERIE A

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

27/05/21 @ 22:15

KOSOVA

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

Përfaqësuesja

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

27/05/21 @ 21:11

NGA KLUBI

Cale: Mezi pres fillimin me Gjilanin

FFK Superliga

Cale: Mezi pres fillimin me Gjilanin

28/06/21 @ 10:47

SUPERLIGA

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

FFK Superliga/Transfere

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

27/06/21 @ 21:44

DRITA

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

FFK Superliga

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

27/06/21 @ 17:12

DRENICA

Largohet Rogova nga Drenica

FFK Superliga/Transfere

Largohet Rogova nga Drenica

26/06/21 @ 22:41

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

MALISHEVA

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

FFK Superliga/Transfere

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

25/06/21 @ 19:48

PRISHTINA

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

FFK Superliga

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

25/06/21 @ 18:23

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

VIDEO

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

FFK Superliga

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

24/06/21 @ 19:29


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga