Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën


27 May, 2021 @22:15

Futbollisti kosovar, Granit Xhaka, mund të kalojë në Serie A në stinorin e ardhshëm.

Roma është në bisedime me Xhakën dhe oferta e tyre është 10 milionë + bonuset sipas Sky Sports.

Arsenali kërkon një shumë prej 25 milionë eurove për kapitenin e Zvicrës.

Trajneri i Romës, Jose Mourinho, kur ishte trajneri i Spursit, kishte thënë për Xhakën se është lojtari më i rëndësishëm te Arsenali dhe është një lider i vërtet.


KOSOVA

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

Përfaqësuesja

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

27/05/21 @ 21:11

BUNDESLIGA

Bayerni transferon 23 vjeçarin nga Championshipi

Bundesliga/Transfere

Bayerni transferon 23 vjeçarin nga Championshipi

27/05/21 @ 17:56

REAGIM

Florent Muslija reagon, tregon arsyen e mungesës

Përfaqësuesja

Florent Muslija reagon, tregon arsyen e mungesës

27/05/21 @ 17:41

SUPERLIGA TURKE

Xherdan Shaqiri në shënjestër të Fenerbahçes

International/Transfere

Xherdan Shaqiri në shënjestër të Fenerbahçes

27/05/21 @ 17:10

FIFA RANKING

Kuqezinjtë mbesin në të njëjtën pozitë

Kombëtarja

Kuqezinjtë mbesin në të njëjtën pozitë

27/05/21 @ 15:24

FIFA RANKING

Kosova pa lëvizje në renditjen e fundit të FIFA

Përfaqësuesja/International

Kosova pa lëvizje në renditjen e fundit të FIFA

27/05/21 @ 15:14

VENDIMTARJA PËR SUPERLIGË 2021/22

Një ditë para barazhit të Superligës - shpresa në të dyja taboret

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Një ditë para barazhit të Superligës - shpresa në të dyja taboret

27/05/21 @ 14:42

JUVENTUS

Juventus rikthen Allegrin?!

Serie A/Transfere

Juventus rikthen Allegrin?!

27/05/21 @ 12:18

MEDIA TALK

Kampioni i Spanjës pranë argjentinasit

Serie A/La Liga/Transfere

Kampioni i Spanjës pranë argjentinasit

26/05/21 @ 16:53

NË TURQI

Trabzoni zyrtarizon Gervinhon

Serie A/International/Transfere

Trabzoni zyrtarizon Gervinhon

26/05/21 @ 16:47

MEDIA

Shqetësime te Inter, Conte drejt largimit?

Serie A/Transfere

Shqetësime te Inter, Conte drejt largimit?

26/05/21 @ 08:12

MATTIA CALDARA

Milani rikthen ish-lojtarin

Serie A

Milani rikthen ish-lojtarin

25/05/21 @ 17:26

MEDIA TALKS

Kush mund ta zëvendësojë Andrea Pirlon?

Serie A

Kush mund ta zëvendësojë Andrea Pirlon?

25/05/21 @ 17:11

SERIE A

Pas 7 vitesh, Milani rikthehet në Ligën e Kampionëve

Serie A

Pas 7 vitesh, Milani rikthehet në Ligën e Kampionëve

23/05/21 @ 22:53

SERIE A

Juventusi siguron Ligën e Kampionëve

Serie A

Juventusi siguron Ligën e Kampionëve

23/05/21 @ 22:43

MEDIA TALK

Roma, Chelsea - në kërkim të gol-makinës holandeze

Premier League/Bundesliga/Serie A/Transfere

Roma, Chelsea - në kërkim të gol-makinës holandeze

22/05/21 @ 15:11

CdS

Pep tregon se kur do të menaxhojë skuadër në Itali

Serie A

Pep tregon se kur do të menaxhojë skuadër në Itali

22/05/21 @ 15:00


 
Të gjitha lajmet nga Serie A