Të gjitha lajmet

LLAPI

Llapi transferon Ardit Peposhin

FOTO / Llapi

Llapi transferon Ardit Peposhin

1 August, 2020 @15:49

Skuadra e Llapit ka përforcuar repartin defansiv me Ardit Peposhin.

Është arritur marrëveshje 1 vjeçare me mbrojtësin e krahut të majtë Peposhin.

Arditi së fundi ishte pjesë e skuadrës Bylis dhe luajti me 2 gola e 4 asistime, derisa gjatë karrierës së tij ka luajtur te skuadrat si: Tirana, Teuta e Korabi.

BALLKANI

Një nga Gjilani, një nga Nikli, Ballkani me dy përforcime

Foto: FC Ballkani

1 August, 2020 @15:20

Kanë filluar përforcimet e Ballkanit për sezonin e ri. Skuadra suharekase, që pati një sezon fantastik sivjet, duket se edhe…

LLAPI

Donat Mehmeti largohet nga Llapi

1 August, 2020 @11:02

Njëri ndër portierët e Llapit, Donat Mehmeti, nuk do të jetë më pjesë e Llapit. Lajmin e bëri të ditur…

FERONIKELI

Mevlan Zeka ndahet me Feronikelin

31 July, 2020 @23:31

Sulmuesi këmbëshpejt i Feronikelit, Mevlan Zeka, nuk do të jetë pjesë e skuadrës në stinorin e ri. Zeka ka bërë…

POGRADECARI

Bomba e Gjilanit! Super Enea Koliçi përforcon skuadrën

29 July, 2020 @23:45

Gjilani, që përfundoi nënkampion i Kosovës në stinorin 2019/20 dhe siguroi pjesëmarrjen në gara evropiane, ka bërë të ditur përforcimin…

PRISHTINA

Heroi i Kupës John, flet pas ndeshjes

FOTO / Prishtina

29 July, 2020 @21:13

Heroi i Kupës së Kosovës për Prishtinën, Oto John, pas ndeshjes ka thënë se Kupa ishte objektivi i tyre. “Ndjenjë…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga