Të gjitha lajmet

BASTORET

Mali i Zi favorit ndaj Kosovës

Foto: fscg

Mali i Zi favorit ndaj Kosovës

5 June, 2019 @18:42

Bastoret e njohura botërore kanë vendosur kuotat për përballjen e radhës të Kosovës.

Mali i Zi është favorit i dukshëm në këtë përballjet sipas Bet 365, pasi që i ka dhënë kuotën malazezëve 2.00 për fitore ndaj Kosovës.

TABELA DREJT EURO2020 dhe ORARI I NDESHJEVE

Në anën tjetër, fitorja e Kosovës është kuotuar 3.80, derisa barazimi në këtë ndeshje ka kuotën 3.30.

Gjithashtu, ndeshja pritet të kalojë me pak gola të shënuara, pasi që për zero deri në dy gola në ndeshje ipet kuota 1.60 kurse për mbi 3 gola në ndeshje ipet kuota 2.30.

DUELET MIQËSORE

Shqipëria U19 mposht dy herë brenda tre ditëve Kosovën U19

Foto: FSHF

5 June, 2019 @18:03

Kuqezinjtë e drejtuar nga Nevil Dede, janë treguar përsëri më të mirë se dardanët e drejtuar nga Ramiz Krasniqi. …

SAMIR UJKANI

Mungesat, s’do të jenë problem

TOPSPORTI/ L. D.

5 June, 2019 @14:18

Portieri i Kosovës, Samir Ujkani, që tashmë ia ka lënë vendin Arijanet Muriçit ka thënë se përkundër mungesave, ekipi do…

FIDAN ALITI

Pa besuar, as s’do të udhëtonim

Fidan Aliti me numër 3, duke pritur kornerin gjatë ndeshjes Kosova-Bullgaria/ TOPSPORTI/ A. P.

5 June, 2019 @14:05

Qendërmbrojtësi më stabil i përfaqësueses së Kosovës dhe futbollist i Kalmarit në Suedi, Fidan Aliti, është i bindur në rezultat…

LENNART JOHANSSON

Pionieri i Ligës së Kampionëve, ndërron jetë

Foto: uefa.com

5 June, 2019 @13:44

Në moshën 89 vjeçare ka ndërruar jetë Lennart Johansson, suedezi që ka qenë në krye të UEFAs për 17 vjet…

POZA E FITORES

Kryhet stërvitja, tash drejt fitores

Foto: FFK

5 June, 2019 @13:19

Përfaqësuesja e Kosovës ka kryer sot edhe stërvitjen e fundit në Prishtinë para duelit ndaj Malit të Zi dhe tashmë…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja