Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Malisheva zyrtarizon edhe një përforcim

Foto: FC Malisheva

Malisheva zyrtarizon edhe një përforcim


11 January, 2022 @15:10

Pas Labinot Ibrahimit, sot Malisheva ka njoftuar opinionin edhe për një tjetër përforcim.

Fidan Gërbeshi është transferi më i ri i skuadrës malishevase.

Qendërmbrojtësi me mjaft përvojë në futbollin kosovar që nga sot do të jetë pjesë e Malishevës, për ta ndihmuar këtë të fundit në luftën për mbijetesë në Superligë.

TABELA AKTUALE

Gërbeshi gjatë karrierës së tij ka luajtur te Ulpiana, Drita, Feronikli e Arbëria, e të paktën pjesën e mbetur të sezonit 2021/2022 do ta kalojë te Malisheva.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga