Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALISHEVA

Përvojë e madhe në mbrojtjen e Malishevës

Përvojë e madhe në mbrojtjen e Malishevës


11 January, 2022 @14:22

Skuadra e Malishevës, para pak çastesh ka bërë të ditur se është arritur marrëveshja me lojtarin, Labinot Ibrahimi.

Ibrahimi do të jetë pjesë e Malishevës deri në fund të stinorit.

Mbrojtësi 35 vjeçar, së fundi ishte pjesë e Arbërisë, derisa gjatë karrierës së tij ka luajtur në Superiore 153 ndeshje, në Superligë 46 ndeshje, në Kupën e Shqipërisë 25 ndeshje, në Kupën e Kosovës 6 ndeshje, në Champions League 6 ndeshje dhe në Europa League 9 ndeshje.

TABELA AKTUALE

Malisheva aktualisht gjendet në pozitën e shtatë me 19 pikë në Superligë.


MIQËSORE

Zyrtarizohet miqësorja e dytë e Shqipërisë

Shqipëria

Zyrtarizohet miqësorja e dytë e Shqipërisë

11/01/22 @ 13:48

VUSHTRRIA

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

FFK Liga e parë

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

10/01/22 @ 22:22

ARBËRIA

Arbëria rikthen ish-trajnerin

FFK Liga e parë/Transfere

Arbëria rikthen ish-trajnerin

10/01/22 @ 21:49

TORINO - FIORENTINA

Mërgim Vojvoda asiston, Torino mposhtë thellë Fiorentinën

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Mërgim Vojvoda asiston, Torino mposhtë thellë Fiorentinën

10/01/22 @ 20:49

DRITA

Drita liron Erjon Vucajn

FFK Superliga/Transfere

Drita liron Erjon Vucajn

10/01/22 @ 17:51

RAHOVEC

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

10/01/22 @ 16:30

FERIZAJ

Mesfushori Besfort Emini, transferi i radhës te Ferizaji

FFK Liga e parë/Transfere

Mesfushori Besfort Emini, transferi i radhës te Ferizaji

10/01/22 @ 16:13

DRITA

Drita liron Erjon Vucajn

FFK Superliga/Transfere

Drita liron Erjon Vucajn

10/01/22 @ 17:51

FFK - UEFA

Fillojnë seminaret anti-trukim

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga

Fillojnë seminaret anti-trukim

10/01/22 @ 10:59

FERONIKELI

Dren Gashi largohet nga Feronikeli

FFK Superliga/Transfere

Dren Gashi largohet nga Feronikeli

07/01/22 @ 19:37

MEDIA TALK

Daku drejt Superiores së Shqipërisë?

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Daku drejt Superiores së Shqipërisë?

07/01/22 @ 09:33

PODUJEVË

Llapi shton përvojë, duke zyrtarizuar Haxhiun ndihmës të parë të Batatinës

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Llapi shton përvojë, duke zyrtarizuar Haxhiun ndihmës të parë të Batatinës

06/01/22 @ 19:56

PREJ PRISHTINE NË DURRËS

Florent Avdyli pas ndarjes me Prishtinën, rikthehet në Superiore

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Florent Avdyli pas ndarjes me Prishtinën, rikthehet në Superiore

06/01/22 @ 19:47

DUKAGJINI

Dukagjini nesër fillon përgatitjet

FFK Superliga

Dukagjini nesër fillon përgatitjet

05/01/22 @ 15:35

BALLKANI

Ballkani zyrtarizon trajnerin e ri

FFK Superliga/Transfere

Ballkani zyrtarizon trajnerin e ri

05/01/22 @ 13:14

MEDIA TALK

Ilir Daja pranë Superligës së Kosovës!

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/International/Transfere

Ilir Daja pranë Superligës së Kosovës!

02/01/22 @ 19:54

PRISHTINA

Florent Avdyli largohet nga Prishtina

FFK Superliga

Florent Avdyli largohet nga Prishtina

30/12/21 @ 22:03


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga