Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Zyrtarizohet miqësorja e dytë e Shqipërisë

Zyrtarizohet miqësorja e dytë e Shqipërisë


11 January, 2022 @13:48

Federata Shqiptare e Futbollit, sot ka zyrtarizuar miqësoren e dytë që do të luhet më 29 mars.

Shqipëria më 29 mars do të përballet me Gjeorgjinë, ka bërë të ditur FSHF.

Kombëtarja e Shqipërisë gjithashtu më 26 mars do të takohet me Spanjën.

Shqipëria dhe Gjeorgjia janë përballur 13 herë në të kaluarën, prej tyre 3 herë ka fituar kuqezinjtë, 3 herë kanë barazuar dhe 7 herë ka fituar Gjeorgjia.

Ndeshja në mes të Gjeorgjisë do të luhet në Shqipëri, por ende nuk është caktuar stadiumi dhe ora e ndeshjes.


VUSHTRRIA

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

FFK Liga e parë

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

10/01/22 @ 22:22

ARBËRIA

Arbëria rikthen ish-trajnerin

FFK Liga e parë/Transfere

Arbëria rikthen ish-trajnerin

10/01/22 @ 21:49

TORINO - FIORENTINA

Mërgim Vojvoda asiston, Torino mposhtë thellë Fiorentinën

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Mërgim Vojvoda asiston, Torino mposhtë thellë Fiorentinën

10/01/22 @ 20:49

DRITA

Drita liron Erjon Vucajn

FFK Superliga/Transfere

Drita liron Erjon Vucajn

10/01/22 @ 17:51

RAHOVEC

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

10/01/22 @ 16:30

FERIZAJ

Mesfushori Besfort Emini, transferi i radhës te Ferizaji

FFK Liga e parë/Transfere

Mesfushori Besfort Emini, transferi i radhës te Ferizaji

10/01/22 @ 16:13

SENEGAL - ZIMBABVE

Sadio Mane në frymën e fundit, për fitore

International

Sadio Mane në frymën e fundit, për fitore

10/01/22 @ 15:54

MIQËSORJA

Shqipëria “siguron” marsin me ish-kampionët e botës dhe Evropës

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria/La Liga

Shqipëria “siguron” marsin me ish-kampionët e botës dhe Evropës

29/12/21 @ 15:37

SHQIPËRI

Edhe dy fusha pritet të marrin pamje të re

FSHF Kategoria Superiore/Shqipëria

Edhe dy fusha pritet të marrin pamje të re

24/12/21 @ 15:24

DEKLARATA PAS SHORTIT

Gjimshiti: Luftojmë për secilën pikë!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Gjimshiti: Luftojmë për secilën pikë!

20/12/21 @ 14:39

SHQIPËRIA

Liga e Kombeve 2022/23 - Orari i ndeshjeve të Shqipërisë

Liga e Kombeve/Shqipëria

Liga e Kombeve 2022/23 - Orari i ndeshjeve të Shqipërisë

18/12/21 @ 09:51

DEKLARATA E SELEKTORIT

Reja: Objektivi i parë, të mos dalim të fundit!

Liga e Kombeve/Shqipëria

Reja: Objektivi i parë, të mos dalim të fundit!

16/12/21 @ 22:47

KOSOVA (F) - SHQIPËRIA (F)

Vajzat e Shqipërisë triumfojnë ndaj vajzave të Kosovës

Shqipëria/Kosova/International

Vajzat e Shqipërisë triumfojnë ndaj vajzave të Kosovës

30/11/21 @ 18:48

TALENTI: ARBËR BYTYQI

Prizrenasi i pazëvendësueshëm te Shqipëria U19

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë

Prizrenasi i pazëvendësueshëm te Shqipëria U19

17/11/21 @ 20:48

WIL 1900

Burim Kukeli nis karrierën e trajnerit në Zvicër

Shqipëria/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Burim Kukeli nis karrierën e trajnerit në Zvicër

17/11/21 @ 11:51

KUALIFIKUESET E SHPRESAVE

Kosova U21 me përmbysje mposht Shqipërinë U21

Kualifikimet për Evropian/Shqipëria/Kosova

Kosova U21 me përmbysje mposht Shqipërinë U21

16/11/21 @ 21:04

SHQIPËRIA

E FUNDIT: Mesfushori njofton largimin nga kombëtarja

Shqipëria/International/Sportistë shqiptarë në botë

E FUNDIT: Mesfushori njofton largimin nga kombëtarja

16/11/21 @ 16:22


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria