Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA

Drita liron Erjon Vucajn

Drita liron Erjon Vucajn


10 January, 2022 @17:51

Skuadra e Dritës, para pak çastesh ka njoftuar se është mbyllur bashkëpunimi me mesfushorin, Erjon Vucaj.

Vucaj ishte njëri ndër më të dalluarit te skuadra gjilanase në vitet e fundit. Ai gjatë karrierës së tij te Drita luajti në 103 ndeshje në Superligë, 6 ndeshje në Kupën e Kosovës, 1 ndeshje në Superkupë dhe 7 ndeshje në arenën ndërkombëtare.

Erjoni ishte transferuar te Drita në vitin 2018 nga skuadra Luftëtari.

TABELA AKTUALE

Drita aktualisht gjendet në pozitën e dytë me 34 pikë në Superligë.


RAHOVEC

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

10/01/22 @ 16:30

FERIZAJ

Mesfushori Besfort Emini, transferi i radhës te Ferizaji

FFK Liga e parë/Transfere

Mesfushori Besfort Emini, transferi i radhës te Ferizaji

10/01/22 @ 16:13

SENEGAL - ZIMBABVE

Sadio Mane në frymën e fundit, për fitore

International

Sadio Mane në frymën e fundit, për fitore

10/01/22 @ 15:54

PRIZREN

Liria ndan rrugët me sulmuesit

FFK Liga e parë

Liria ndan rrugët me sulmuesit

10/01/22 @ 15:39

JUVENTUS

Chiesa në operim! I rrezikohet stinori

Serie A

Chiesa në operim! I rrezikohet stinori

10/01/22 @ 15:20

FFK - UEFA

Fillojnë seminaret anti-trukim

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Futsall Superliga

Fillojnë seminaret anti-trukim

10/01/22 @ 10:59

FERONIKELI

Dren Gashi largohet nga Feronikeli

FFK Superliga/Transfere

Dren Gashi largohet nga Feronikeli

07/01/22 @ 19:37

MEDIA TALK

Daku drejt Superiores së Shqipërisë?

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Daku drejt Superiores së Shqipërisë?

07/01/22 @ 09:33

PODUJEVË

Llapi shton përvojë, duke zyrtarizuar Haxhiun ndihmës të parë të Batatinës

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Llapi shton përvojë, duke zyrtarizuar Haxhiun ndihmës të parë të Batatinës

06/01/22 @ 19:56

PREJ PRISHTINE NË DURRËS

Florent Avdyli pas ndarjes me Prishtinën, rikthehet në Superiore

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Florent Avdyli pas ndarjes me Prishtinën, rikthehet në Superiore

06/01/22 @ 19:47

DUKAGJINI

Dukagjini nesër fillon përgatitjet

FFK Superliga

Dukagjini nesër fillon përgatitjet

05/01/22 @ 15:35

BALLKANI

Ballkani zyrtarizon trajnerin e ri

FFK Superliga/Transfere

Ballkani zyrtarizon trajnerin e ri

05/01/22 @ 13:14

MEDIA TALK

Ilir Daja pranë Superligës së Kosovës!

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/International/Transfere

Ilir Daja pranë Superligës së Kosovës!

02/01/22 @ 19:54

PRISHTINA

Florent Avdyli largohet nga Prishtina

FFK Superliga

Florent Avdyli largohet nga Prishtina

30/12/21 @ 22:03

VISAR BERISHA

Qendërmbrojtësi i Ballkanit, lojtar i lirë

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Qendërmbrojtësi i Ballkanit, lojtar i lirë

30/12/21 @ 07:18


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga