Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVEC

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku


10 January, 2022 @16:30

Futbollisti i Dukagjinit, Abi Merlaku, do të veshë fanellën e Rahovecit përgjatë pranverës 2021/22 në Ligë të Parë të Kosovës.

KF Rahoveci posa ka zyrtarizuar përforcimin e radhës në klub, ndërsa huazimi i tij është gjashtë mujor ka shkruar në njoftim.

Kujtojmë, Rahoveci ka ardhur këtë stinor në Ligë të Parë, pas një sezoni të mirë që kishte në Ligë të Dytë dhe është duke shikuar mundësinë që të mbetet aty.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë