Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARBËRIA

Arbëria rikthen ish-trajnerin

Arbëria rikthen ish-trajnerin


10 January, 2022 @21:49

Skuadra e Arbërisë, para pak çastesh ka bërë të ditur se është arritur marrëvshja me ish-trajnerin e tyre, Jeton Gashi.

Jeton Gashi do ta zë vendin e Megzon Visokës deri në fund të stinorit.

TABELA AKTUALE

Trajneri Gashi ishte në krye të Arbërisë në fillim të stinorit, derisa kjo do të jetë aventura e dytë e tij me klubin nga Dobraja.

Arbëria për momentin gjendet në pozitën e tretë në Grupin B të Ligës së Parë, me 3 pikë më pak se liderja Vushtrria.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë