Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Man. United - Arsenal, 11-shet startuese

Man. United - Arsenal, 11-shet startuese


4 September, 2022 @16:31

Derbi i dy ish-kampionëve të Anglisë, që për momentin janë në formë. Manchester United pret Arsenalin, ndërsa në Old Trafford janë këto 11-she që do të dalin në fushë.

United hyn në këtë ndeshje pas tri fitoreve radhazi.

MANCHESTER UNITED XI:

De Gea; Dalot, Martinez, Varane, Malacia; Eriksen, McTominay, Fernandes; Antony, Rashford, Sancho.

Arsenal futet në ndeshje me bilans perfekt, 5 duele - 5 fitore.

ARSENAL XI:

Ramsdale; White, Saliba, Gabriel, Zinchenko; Sambi, Xhaka, Saka, Odegaard; Martinelli; Jesus.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League