Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Mata mund të largohet gjatë verës

Foto: Manchester United

Mata mund të largohet gjatë verës


25 February, 2021 @12:50

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka folur për të ardhmen e mesfushorit spanjoll, Juan Mata.

Norvegjezi tha se nuk është i suprizuar se klubet janë të interesuara për spanjollin. Mata ka kontratë me Djajtë e kuq deri në qershor të këtij viti, por me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër.

Por, Solskjaer ka thënë se Mata është i lirë të bisedojë me ndonjë klub tjetër nëse është i interesuar.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League