Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Mbappe nuk pritet të largohet këtë verë

FOTO: Mbappe

Mbappe nuk pritet të largohet këtë verë


15 February, 2021 @20:53

Mbappe nuk do të largohet nga PSG gjatë afatit të verës, do të qëndrojë të paktën edhe një vit, shkruan Goal.

Kampioni i botës me Francën thuhet se do të vazhdojë të qëndrojë në “Parc de Princes” dhe këtë verë pavarësisht interesimit nga Real Madrid dhe Liverpool.

Kontrata e francezit përfundon në verën e vitit 2022 dhe nëse nuk nënshkruan marrëveshje të re me parisienët mund të largohet me parametra zero.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League