Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Mesfushori nga Tetova i bashkohet Llapit

Mesfushori nga Tetova i bashkohet Llapit


8 June, 2021 @16:53

Skuadra e Llapit ka zyrtarizuar edhe përforcimin e dytë brenda ditës së sotme.

Pas sulmuesit nga Elbasani, Jurgen Peqinit, drejtuesit llapjanë kanë transferuar edhe mesfushorin nga Tetova, Ardit Demiri.

20-vjeçari është mesfushor defanziv dhe vie nga skuadra e Dritës nga Tetova.

Me futbollistin në fjalë është nënshkruar kontratë 3-vjeçare.

Demiri më parë ka qenë pjesë e reprezentacionit U16 dhe U19 të Maqedonisë Veriore, ndërsa para Dritës së Tetovës ka veshur edhe fanellat e skuadrave si Shkëndija dhe Renova.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga