Të gjitha lajmet

BARCELONA

Messi: Rreziku ekziston

Foto: leomessi/fb

Messi: Rreziku ekziston

16 May, 2020 @0:15

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka pranuar se ekziston rrezik për rifillimin e stinorit, por pa të s’ka as si të nis liga.

“Rreziku ekziston çdokund. Posa del nga shtëpia je në rrezik, por duhet të mendojmë sa më pak për atë dhe të mbrohemi mirë e kujdesshëm, përndryshe s’kemi ku të shkojmë më tutje,” ka thënë Messi shkruan Foot Espana sot.

LaLiga ka paraparë rifillimin e stinorit në qershor, ndërsa thuajse të gjitha skuadrat kanë nisur stërvitjet individuale dhe në grupe të vogla sipas rregullave të përcaktuara.

MEDIA

Datat e rikthimit të LaLigas dalin në publik nga trajneri i Leganesit

8 May, 2020 @2:02

Trajneri meksikan i Leganesit Javier Aguirre ka bërë të ditur datat e planit për rifillimin dhe përfundimin e stinorit në…

S'KA POZITIV TE BARÇA

Të gjithë futbollistët e Barcelonës, negativ në COVID-19

7 May, 2020 @19:00

Të gjithë futbollistët e Barcelonës bashkë me stafin e ekipit kanë kaluar testet e coronavirusit dhe sot i kanë marrë…

MEDIA TALK

Yjet e Realit dhe Barçës opcion për Inter Miamin e Beckhamit

7 May, 2020 @16:14

Pronari i ekipit të ri në Major League Soccer (MLS) të SHBA-ve, David Beckham, thuhet të jetë në bisedime me…

MEDIA TALK

Barcelona e R. Madrid me sy te talenti i ri portugez Herculano

6 May, 2020 @0:29

Një djalosh i ri nga Portugalia me prejardhje prej Guinea Bisaut, është synim i radhës i klubeve të mëdha spanjolle…

BARCELONA

E tërë Barcelona në test për COVID-19

Foto: FCBarcelona/fb

5 May, 2020 @23:53

Klubi i Barcelonës ka bërë të ditur sot se do të testojë të gjithë futbollistët dhe stafin për COVID-19, para…

Të gjitha lajmet nga La Liga