Të gjitha lajmet

FERONIKELI

Mevlan Zeka ndahet me Feronikelin

Mevlan Zeka ndahet me Feronikelin

31 July, 2020 @23:31

Sulmuesi këmbëshpejt i Feronikelit, Mevlan Zeka, nuk do të jetë pjesë e skuadrës në stinorin e ri.

Zeka ka bërë të ditur lajmin nga llogaria e tij personale në Facebook.

Mevlani në stinorin e kalur për Niklin ka shënuar 9 gola, kurse me skuadrën nga Drenasi i ka fituar të gjitha titujt e mundshme në Kosovë.

POGRADECARI

Bomba e Gjilanit! Super Enea Koliçi përforcon skuadrën

29 July, 2020 @23:45

Gjilani, që përfundoi nënkampion i Kosovës në stinorin 2019/20 dhe siguroi pjesëmarrjen në gara evropiane, ka bërë të ditur përforcimin…

PRISHTINA

Heroi i Kupës John, flet pas ndeshjes

FOTO / Prishtina

29 July, 2020 @21:13

Heroi i Kupës së Kosovës për Prishtinën, Oto John, pas ndeshjes ka thënë se Kupa ishte objektivi i tyre. “Ndjenjë…

FINALJA E KUPËS

Oto John vendimtar, kupa e Prish7inës!

FOTO / Prishtina

29 July, 2020 @19:46

Fituese e Kupës së Kosovës për sezonin 2019/2020 është skuadra e Prishtinës, që këtë garë sot e fitoi për herë…

KUPA E KOSOVËS / FINALJA

LIVE: Prishtina - Ballkani

29 July, 2020 @17:30

Finalja e Kupës së Kosovës Prishtina - Ballkani 1-0 FORMACIONET ZYRTARE 1’- Fillon ndeshja 5’- Korner për Ballkanin 6’-…

LLAPI

Llapi përsëri me portier italian

FOTO / Llapi

29 July, 2020 @17:12

Sikurse në stinorin e kaluar, edhe sivjet te Llapi në portë do të jetë një portier italian. Llapi ka arritur…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga