Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NORWICH

Milot Rashica rikthehet në stërvitje

Milot Rashica rikthehet në stërvitje


7 January, 2022 @16:50

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, është kthyer sot në stërvitje te Norwichi.

Rashica u lëndua kah fundi i nëntorit në ndeshjen kundër Manchester United.

Norwich aktualisht gjendet në fund të tabelës me 10 pikë në Premier League.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League