Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SLLOVENI

Mirlind Daku në formë, 2 golat e shënuara sot (VIDEO)

Mirlind Daku në formë, 2 golat e shënuara sot (VIDEO)


5 March, 2023 @16:32

Vazhdon forma e mirë e Mirlind Dakut në futbollin slloven.

Në takimin që po zhvillohet momentalisht mes Muras dhe Mariborit, rezultati është 2-1 për Muran kur po zhvillohet minuta e 68’ dhe që të dy golat e Murës në këtë takim janë shënuar nga Daku.

Goli i parë:

Goli i dytë: KLIKO KËTU


 
Të gjitha lajmet nga International