Të gjitha lajmet

SPURS

Mourinho në ndihmë komunitetit

Mourinho në ndihmë komunitetit

30 April, 2020 @1:09

Trajneri i Tottenham Hotspurit Jose Mourinho është parë sot duke ndihmuar komunitetin që ka nevojë për ndihmë në raste pandemie.

Klubi i Spurs ka publikuar fotografitë e menaxherit të skuadrës, me maskë e dorëza, duke mbajtur spinaq e perime tjera në qendrën stërvitore të skuadrës, ku prodhohet ushqimi për ekipin e parë.

Tottenham po shpërndan ndihma komunitetit lokal që është në vështirësi në kohëra pandemie. Stadiumi i Tottenhamit gjithashtu është vënë në shërbim të Shërbimit Shtetëror të Shëndetit (NHS).

MEDIA TALK

Sir Alex ka vetëm një emër në 11-shen e ëndrrave të Man Unitedit

30 April, 2020 @1:40

Trajnerit legjendar të Manchester Unitedit Sir Alex Ferguson, i është kërkuar të krijojë 11-shen e ëndrrave nga të gjithë lojtarët…

THE HORNETS

Arsenali interesohet, Watford e zyrtarizon

29 April, 2020 @23:55

Mediat e përfolnin si një lojtar për të cilin është i interesuar Arsenali dhe po e ndjek. Por sot ai…

LISTA E PASURIVE TË PRONARËVE

Newcastle mbi 10-fish më i pasur se City

29 April, 2020 @14:19

Blerja e madhe që pritet të realizohet për Newcastle Unitedin, pritet të sjellë “dridhje” në Premier Ligë e më gjërë…

NEWCASTLE UNITED

Pochettino synimi Nr. 1

29 April, 2020 @14:06

Ish trajneri i Tottenham Hotspurit, argjentinasi Mauricio Pochettino, thuhet të jetë synimi numër një i Newcastle Unitedit, nësë këta të…

PLANET E RIFILLIMIT

“Projekti Restart” gati në PremierLigë

27 April, 2020 @22:11

Planet për të vazhduar kampionatin e ndërprerë në Premier Ligë të Anglisë kanë marrë emrin Projekti Restart, bën të ditur…

Të gjitha lajmet nga Premier League