Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Ndombele kishte folur me Pogba-n për Mourinho

Foto: Jose Mourinho

Ndombele kishte folur me Pogba-n për Mourinho


28 February, 2021 @19:09

Të dy mesfushorët kanë bashkëpunuar me trajnerin Jose Mourinho, por Pogba më përpara se Ndombele.

Ish-mesfushori i Lyon ka thënë se ai kishte folur me yllin e Manchester United për eksperiencën me portugezin gjatë kohës kur ky i fundit drejtojnte stolin e Djajve.

Ndombele ka thënë se ka biseduar me Pogba, por që nuk ka marrur ndonjë këshille nga ai sepse situata e këtyre të dyve me trajnerin ka qenë komplet e ndryshme.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League