Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

OLE GUNNAR SOLSKJAER

Në pritje të largimit zyrtar!

Në pritje të largimit zyrtar!


21 November, 2021 @9:55

Tashmë gjithçka thuhet të ketë përfunduar nga aventura e Ole Gunnar Solskjaerit me Manchester Unitedin, ndërsa humbja e djeshme nga Watford i Claudio Ranierit i ka dhënë fund secilit durim.

Norvegjezi 48-vjeç pritet që të largohet edhe zyrtarisht nga Manchester United, ndërsa ish-mesfushori Darren Fletcher ose Michael Carrick pritet të jenë në detyrën e trajnerit të përkohshëm derisa Djajt e Kuq të arrijnë marrëveshje me një trajner të ri.

E ai, po përfolet të jetë ish-trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane. por edhe Brendan Rodgers i Leicesterit.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League