Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Kroacia - Skocia

Notat e futbollistëve: Kroacia - Skocia


22 June, 2021 @23:46

Kroacia me fitoren përballë Skocisë arriti tre pikëshin e parë në EURO 2020, duke u kualifikuar kështë në raundin e ardhshëm nga pozita e dytë në Grupin D.

GRUPET NË EURO 2020

Sipas Eurosport, notat e lojtarëve në këtë përballje janë:

Skocia - Marshall 7, O’Donnell 4, Hanley 5, Tierney 6, Armstrong 4, McTominay 6, McGregor 6, McGinn 6, Robertson 6, Dykes 4, Adams 4. Subs - McKenna 5, Fraser 4, Nisbet 3, Patterson 3.

Kroacia - Livakovic 7, Juranovic 6, Lovren 4, Vida 5, Gvardiol 7, Modric 9, Brozovic 8, Kovacic 8, Vlasic 7, Perisic 8, Petkovic 6. Subs - Kramaric 5, Barisic 5, Ivanusec 4, Rebic 4.

GOLAT E NDESHJES DHE RAPORTI


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani