Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SIPAS EUROSPORT

Notat e lojtarëve: Franca-Belgjika

Foto: FIFA/fb

Notat e lojtarëve: Franca-Belgjika


11 July, 2018 @15:09

Një ditë pas ndeshjes, ekspertët e Eurosportit kanë dhënë notat e ndeshjes për lojtarët e paraqitur në përballjen e parë gjysmëfinale të Botërorit Rusia 2018, Franca - Belgjika.

Kylian Mbappe është zgjedhur lojtar i ndeshjes, duke u notuar me notën nëntë, për paraqitjen e tij në këtë përballje.

FRANCA - Lloris 7, Pavard 7, Varane 8, Umtiti 8, Hernandez 7, Pogba 7, Kante 8, Mbappe 9, Griezmann 7, Matuidi 8, Giroud 7. Subs - Tolisso 7, N’Zonzi 7

BELGJIKA - Courtois 7, Alderweireld 7, Kompany 7, Vertonghen 6, Chadli 6, Fellaini 7, Dembele 7, Witsel 7, De Bruyne 7, E Hazard 7, Lukaku 7. Subs - Batshuayi 7, Carrasco 7, Mertens 8.


DITARI RUS (19)

Axhamillëku

Russia 2018/International/Analiza

Axhamillëku

11/07/18 @ 12:49

MAKINA E PARAVE

3€ në sekondë, përfitimet e CR7

Serie A

3€ në sekondë, përfitimet e CR7

11/07/18 @ 12:32

MATTEO GUENDOUZI

Prezentohet edhe përforcimi tjetër

Premier League/Ligue 1/Transfere

Prezentohet edhe përforcimi tjetër

11/07/18 @ 12:12

RIYAD MAHREZ

City godet me Mahrezin

Premier League/Transfere

City godet me Mahrezin

10/07/18 @ 23:26

CHAMPIONS LEAGUE: DRITA - MALMO

Kampioni i Suedisë, i fortë për Dritën

FFK Superliga/Champions League

Kampioni i Suedisë, i fortë për Dritën

10/07/18 @ 22:31

CHAMPIONS LEAGUE

5hkëndija show, pranë kualifikimit

Champions League

5hkëndija show, pranë kualifikimit

10/07/18 @ 22:00

FRANCA - BELGJIKA

Franca finalistja e parë

Russia 2018

Franca finalistja e parë

10/07/18 @ 21:57

CR7

Zyrtare: Ronaldo transferohet te Juventus

Serie A/La Liga/Transfere

Zyrtare: Ronaldo transferohet te Juventus

10/07/18 @ 19:40

11-SHET

Formacionet: Drita - Malmö

FFK Superliga/Champions League

Formacionet: Drita - Malmö

10/07/18 @ 19:36

11-SHET

Formacionet: Shkëndija - The New Saints

Champions League

Formacionet: Shkëndija - The New Saints

10/07/18 @ 19:03

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018