Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJYQTARËT E XHIROS XIX

Nuza në Podujevë, Kastrati në Malishevë - gjyqtarët e xhiros XIX

Nuza në Podujevë, Kastrati në Malishevë - gjyqtarët e xhiros XIX


11 February, 2022 @14:07

FFK ka bërë të ditur përmes një njoftimi delegimin e gjyqtarëve të xhiros XIX të Superligës, që është e para për edicionin pranveror të Superligës.

Në përballjet që luhen të shtunën më 12 dhe të dielën më 13 shkurt, gjyqtarët kryesorë të dueleve përkatëse janë:

Ballkani-Dukagjini, Besfort Kasumi;
Drenica-Gjilani, Mentor Ajeti;
Drita-Feronikeli, Alban Shala;
Malisheva-Prishtina, Visar Kastrati;
Llapi-Ulpiana, Genc Nuza.

Orari i ndeshjeve

Tabela aktuale


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga