Të gjitha lajmet

LA LIGA

El Mundo: Ousmane Dembele punon shumë në stërvitje

Foto: Google

El Mundo: Ousmane Dembele punon shumë në stërvitje


13 January, 2021 @10:52

Sulmuesi i Barcelonës Dembele po mahnit shokët e tij të skuadrës gjatë seancave stërvitore për shkak të nivelit të tij të lartë të performancës, raporton El Mundo Deportivo.

Rritja e francezit është shumë e rëndësishme për Barcelonën, ai po punon fort që të kthehet në formacionin startues dhe po fiton shumë mirënjohje për performancat e tij.


LA LIGA

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

La Liga

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

23/01/21 @ 23:36

LARGIM

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

La Liga/Transfere

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

23/01/21 @ 13:45

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

PROBLEME FINANCIARE

Real Madrid dëshiron Hakimin

Serie A/La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Hakimin

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

LA LIGA

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

La Liga

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

22/01/21 @ 17:10

COPA DEL REY

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

La Liga

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

22/01/21 @ 00:12

EIBAR - ATLETICO MADRID

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

La Liga

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

22/01/21 @ 00:01

LA LIGA

Zidane mund të shkarkohet

La Liga

Zidane mund të shkarkohet

21/01/21 @ 12:23


Të gjitha lajmet nga La Liga