Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - TREPÇA

Pa fitues mes Rahovecit dhe Trepçës

Pa fitues mes Rahovecit dhe Trepçës


16 October, 2021 @15:20

Me rezultat të barabartë 1-1 ka përfunduar ndeshja e sotme mes Rahovecit dhe Trepçës në Ligën e Parë.

Vendasit pjesën e parë e mbyllën në epërsi falë golit të Astrit Berishës, kurse mitrovicasit barazuan gjatë pjesës së dytë dhe ndeshja u mbyll pa fitues.

TABELA AKTUALE

Ky barazim bën që Rahoveci të jetë i gjashti në Grupin A, kurse Trepça ndodhet dy vende më poshtë.

Xhiron e ardhshme, Rahoveci i shkon Vëllaznimit, kurse Trepça e pret Onixin.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë