Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KEK-u - KIKA

Pa gola mes KEK-ut e Kikës

Pa gola mes KEK-ut e Kikës


20 February, 2021 @15:13

Pa fitues është mbyllur takimi i luajtur sot mes KEK-ut dhe Kikës në stadiumin “Agron Rama” të Obiliqit.

Përkundër tentimeve për shënim, asnjëra skuadër nuk iu gëzua golit dhe kështu pikët u ndanë.

TABELA AKTUALE

Ky barazim e mban KEK-un në vendin e fundit të Grupit B të Ligës së Parë, kurse skuadra nga Hogoshti momentalisht është e pesta në atë grup.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë