Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ONIX - BESA

Pa gola mes Onixit e Besës, pikët ndahen

Foto: KF Onix

Pa gola mes Onixit e Besës, pikët ndahen


31 October, 2021 @15:20

Pa gola dhe rrjedhimisht pa fitues është mbyllur dueli i sotëm mes Onixit dhe Besës në Grupin A të Ligës së Parë.

Përkundër përpjekjeve të të dyja skuadrave për shënim, rrjetat nuk u tundën asnjëherë dhe ndeshja përfundoi 0-0.

TABELA AKTUALE

Ky rezultat e mban Onixin në vendin e tretë të Grupit A, kurse Besa momentalisht është e fundit në këtë grup.

Xhiron e ardhshme, Onixi i shkon Drenasit, kurse Besa e pret Istogun.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë