Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA

Pa Ronaldon

Pa Ronaldon


10 July, 2016 @21:32

Portugalia ka mbetur pa lojtarin më të mirë të saj në finale të EURO2016, kur Cristiano Ronaldo nuk mundi të durojë dhimbjet e shkaktuara nga fauli i Dimitri Payetit të shkaktuar në minutën e 20-të të ndeshjes.

Cristiano Ronaldo në lot u zëvendësua në miuntën e 25-të të ndeshjes me vetëdëshirë, ku në vend të tij u fut Ricardo Quaresma.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016