Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Pas 3 sezonave, Carioca largohet nga Nikli

Pas 3 sezonave, Carioca largohet nga Nikli


2 July, 2021 @16:52

Futbolisti brazilian, Jean Carioca, është larguar nga skuadra e Feronikelit.

Cariocas i skadoi kontrata dhe nuk vazhdoi me skuadrën nga Drenasi.

Mesfushori 33 vjeçar, sa ishte pjesë e Feronikelit u shpall kampion i Superligës, e fitoi Kupën e Kosovës dhe Superkupën e Kosovës.

Ai gjithashtu ka thënë se është i hapur për ofertat që do të vijnë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga