Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NAPOLI

Spalletti trajner i ri i Amir Rrahmanit

Luciano Spalletti duke u prezantuar te Napoli sot/ Foto: SSNapoli/fb

Spalletti trajner i ri i Amir Rrahmanit


2 July, 2021 @16:46

Luciano Spalletti, që ka drejtuar më parë ekipe si Inter, Roma, Zenit, Udinese, Ancona, Venezia, Sampdoria e Empoli - është trajner i ri i ekipit të Napolit në Serie A.

Njoftimin e ka zyrtarizuar para pak çastesh ekipi i Napolit, derisa Spalletti aty do të punojë me qëndërmbrojtësin e kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, si dhe krahun e djathtë kombëtare së Shqipërisë, Elseid Hysaj.

Kujtojmë, pas mos arritjes së objektivave të klubit në sezonin e kaluar, ekipi ndau rrugët me trajnerin Gennaro Gattuso.


KUKËSI

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

02/07/21 @ 14:50

SUPERLIGA dhe LIGA e PARË

FFK gati për shortin e edicionit 2021/22

FFK Superliga/FFK Liga e parë

FFK gati për shortin e edicionit 2021/22

02/07/21 @ 14:30

GJERMANIA

Zyrtare: Pensionohet Toni Kroos

International

Zyrtare: Pensionohet Toni Kroos

02/07/21 @ 14:23

SUPERLIGA

Ballkani fillon stërvitjet të hënën

FFK Superliga

Ballkani fillon stërvitjet të hënën

02/07/21 @ 14:02

AC MILAN

Rodriguez afër Milan-it

Premier League/Serie A/Transfere

Rodriguez afër Milan-it

02/07/21 @ 12:50

JUAN MATA

Mata vazhdon me Unitedin

Premier League/Transfere

Mata vazhdon me Unitedin

02/07/21 @ 12:05

EDITORIAL

A do të ketë EURO-ja fitues të ri?

Evropiani/International

A do të ketë EURO-ja fitues të ri?

02/07/21 @ 10:57

EURO2020

Dita 22, dy çerekfinalet e para

Evropiani

Dita 22, dy çerekfinalet e para

02/07/21 @ 09:00

AC MILAN

Rodriguez afër Milan-it

Premier League/Serie A/Transfere

Rodriguez afër Milan-it

02/07/21 @ 12:50

ZLATAN

Ibrahimoviç nuk do ta mbyllë karrierën në Itali

Premier League/Serie A/Transfere

Ibrahimoviç nuk do ta mbyllë karrierën në Itali

28/06/21 @ 21:00

MEDIA TALK

Po kërkohet nga disa klube

Serie A/La Liga/Transfere

Po kërkohet nga disa klube

28/06/21 @ 17:00

TRANSFERE

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

24/06/21 @ 21:20

TRANSFERE

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

Serie A/La Liga/Transfere

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

23/06/21 @ 15:50

SERIE A

Milan ka gjetur zëvendësuesin e Çalhanoglu

Serie A/Transfere

Milan ka gjetur zëvendësuesin e Çalhanoglu

22/06/21 @ 20:00

TRANSFER

Inter zyrtarizon Çalhanoğlun

Serie A/Transfere

Inter zyrtarizon Çalhanoğlun

22/06/21 @ 18:48

SERIE A

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

Serie A/Transfere

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

21/06/21 @ 19:30

SERIE A

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

Serie A/Transfere

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

20/06/21 @ 20:50

TRANSFERE

Ndizet gara për Locatellin

Serie A/Transfere

Ndizet gara për Locatellin

20/06/21 @ 15:40


 
Të gjitha lajmet nga Serie A