Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

WERDER BREMEN

Pas rënies, një ekip i plotë largohet

Pas rënies, një ekip i plotë largohet


19 August, 2021 @15:19

Pasi që në stinorin e kaluar ranë nga Bundesliga, Werder Bremen tashmë ka 11 lojtarë të larguar nga ekipi, ndërsa nga ata do të mund të bëhej një ekip i plotë!

Pos kosovarit Milot Rashica dhe amerikanit Josh Sargent që shkuan drejt Premier Ligës, janë larguar edhe nëntë lojtarë tjerë të të gjelbërve, ndërsa transfermarkt ka treguar edhe shumën e secilit bashkë me pozitat ku luajnë.

Transfermarkt


EMIRATES

Arsenal kompleton Odegaardin

Premier League/La Liga/Transfere

Arsenal kompleton Odegaardin

19/08/21 @ 15:05

SHORTI

Caktohet data për shortin e Ligës së Dytë dhe të juniorëve

FFK Liga e Dytë

Caktohet data për shortin e Ligës së Dytë dhe të juniorëve

19/08/21 @ 14:57

TURKU NË WATFORD

Watford merr turkun Tufan

Premier League/International/Transfere

Watford merr turkun Tufan

19/08/21 @ 14:34

LAZIO

Pedro, bashkëlojtar i ri i Muriqit te Lazio

Serie A/Transfere

Pedro, bashkëlojtar i ri i Muriqit te Lazio

19/08/21 @ 13:25

PARA DUELIT HISTORIK

Malisheva gati për Superligë, e pret kampionen

FFK Superliga

Malisheva gati për Superligë, e pret kampionen

19/08/21 @ 00:00

PLAYOFF

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

Champions League

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

18/08/21 @ 23:32

SUPERKUPA

Superkupa e Bayernit, Nagelsmann me fitore dhe Kupën e parë

Bundesliga

Superkupa e Bayernit, Nagelsmann me fitore dhe Kupën e parë

17/08/21 @ 22:52

11-SHET

Superkupa: Dortmund - Bayern Munich

Bundesliga

Superkupa: Dortmund - Bayern Munich

17/08/21 @ 20:06

BUNDESLIGA

3 asistime, 2 gola, start i furrishëm nga Haaland

Bundesliga

3 asistime, 2 gola, start i furrishëm nga Haaland

14/08/21 @ 21:44

M'GLADBAH

Nagelsmann ende pa fitore te Bayerni, e nis me barazim

Bundesliga

Nagelsmann ende pa fitore te Bayerni, e nis me barazim

13/08/21 @ 22:39

LIRIM KASTRATI

Edhe një ekip gjerman i interesuar për kosovarin

Bundesliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edhe një ekip gjerman i interesuar për kosovarin

11/08/21 @ 15:21

BAYERN

Salihamidzic konfirmon: Monitorojmë Haalandin

Bundesliga/Transfere

Salihamidzic konfirmon: Monitorojmë Haalandin

09/08/21 @ 14:53

ST PAULI

Leart Paqarada i plotë, St Pauli i pamposhtur

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Leart Paqarada i plotë, St Pauli i pamposhtur

01/08/21 @ 16:14

MIQËSORE

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

Bundesliga/International

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

31/07/21 @ 22:45

BUNDESLIGA 2

Paqarada në 11-shen e javës

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Paqarada në 11-shen e javës

25/07/21 @ 23:36

SHQIP në BOTË

St.Pauli me super golin e Paqaradës, hap stinorin me fitore

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

St.Pauli me super golin e Paqaradës, hap stinorin me fitore

25/07/21 @ 15:58


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga