Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LAZIO

Pedro, bashkëlojtar i ri i Muriqit te Lazio

Pedro, bashkëlojtar i ri i Muriqit te Lazio


19 August, 2021 @13:25

Njëri ndër futbollistët me mjaft përvojë nga futbolli evropian dhe ish reprezentues i Spanjës, Pedro Rodriguez, është bashkëlojtari i ri i Vedat Muriqit te Lazio.

Lazio par pak minutash ka zyrtarizuar ardhjen e spanjollit që ka mjaft përvojë, derisa ka luajtur përgjatë karrierës së tij te Barcelona, Chelsea dhe Roma.

Tash 34-vjeçari pritet t’i shtojë edhe më shumë përvojë skuadrës së Maurizio Sarrit, derisa pritet të kontribuojë te biancocelestët në stinorin 2021/22.

Kalimi i një lojtari prej Romës te Lazio, nuk ka ndodhur në 40 vitet e fundit, për shkak të rivalitetit të madh lokal që e kanë këto dy skuadra.


PARA DUELIT HISTORIK

Malisheva gati për Superligë, e pret kampionen

FFK Superliga

Malisheva gati për Superligë, e pret kampionen

19/08/21 @ 00:00

PLAYOFF

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

Champions League

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

18/08/21 @ 23:32

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me aplikacion!

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me aplikacion!

18/08/21 @ 22:35

DRITA

Ndahen rrugët me Kastriot Rexhën

FFK Superliga/Transfere

Ndahen rrugët me Kastriot Rexhën

18/08/21 @ 21:55

DRITA

Drita kalon në nivel tjetër, komunikimi me mediat

FFK Superliga

Drita kalon në nivel tjetër, komunikimi me mediat

18/08/21 @ 21:34

FUSHË KOSOVË

Vëllaznimi mposht Fushë Kosovën

FFK Liga e parë

Vëllaznimi mposht Fushë Kosovën

18/08/21 @ 20:15

PRIZREN

Prapë pa gol! Liria barazon me Ferizajin

FFK Liga e parë

Prapë pa gol! Liria barazon me Ferizajin

18/08/21 @ 20:00

BIANCONERI

Locatelli në teste mjekësore, para se të bëhet juventin

Serie A/Transfere

Locatelli në teste mjekësore, para se të bëhet juventin

18/08/21 @ 09:41

ABRAHAM

Kompletohet transferi, Mourinho siguron Abrahamin

Premier League/Serie A/Transfere

Kompletohet transferi, Mourinho siguron Abrahamin

17/08/21 @ 12:18

MEDIA TALK

Conte pranë Arsenalit!

Premier League/Serie A/Transfere

Conte pranë Arsenalit!

16/08/21 @ 15:18

SERIE A

Interi zyrtarizon edhe Denzel Dumfries

Serie A/Transfere

Interi zyrtarizon edhe Denzel Dumfries

14/08/21 @ 22:12

SERIE A

Zyrtare: Edin Dzeko te Interi

Serie A/Transfere

Zyrtare: Edin Dzeko te Interi

14/08/21 @ 22:06

DUMFRIES

Jo shtrenjtë, arrihet marrëveshje për Dumfries

Serie A/International/Transfere

Jo shtrenjtë, arrihet marrëveshje për Dumfries

12/08/21 @ 14:31

SULMUESI I RI ANGLEZ

Ishte nisur për Romë, por gjindet në listë për Superkupë

Premier League/Serie A

Ishte nisur për Romë, por gjindet në listë për Superkupë

11/08/21 @ 10:59

SHQIP në BOTË

Zyrtare: Ardian Ismajli te Empoli

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Zyrtare: Ardian Ismajli te Empoli

09/08/21 @ 21:17

MEDIA TALK

Inter - Dzeko, arrihet marrëveshja

Serie A/Transfere

Inter - Dzeko, arrihet marrëveshja

09/08/21 @ 13:21

SERIE A

Merih Demiral transferohet te Atalanta

Serie A

Merih Demiral transferohet te Atalanta

06/08/21 @ 19:42


 
Të gjitha lajmet nga Serie A