Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me aplikacion!

Vëllaznimi me aplikacion!


18 August, 2021 @22:35

Skuadra e Vëllaznimit në futboll, ka bërë të ditur se së shpejti do të lansohet aplikacioni.

Aplikacioni i KF Vëllaznimi, që do të mund të downloadohet për telefonat mobil në AppStore dhe PlayStore, do të ketë çdo informatë lidhur me skuadrën gjakovare.

Vëllaznimi aktualisht është në Ligën e Parë në Grupin A.


DRITA

Ndahen rrugët me Kastriot Rexhën

FFK Superliga/Transfere

Ndahen rrugët me Kastriot Rexhën

18/08/21 @ 21:55

DRITA

Drita kalon në nivel tjetër, komunikimi me mediat

FFK Superliga

Drita kalon në nivel tjetër, komunikimi me mediat

18/08/21 @ 21:34

FUSHË KOSOVË

Vëllaznimi mposht Fushë Kosovën

FFK Liga e parë

Vëllaznimi mposht Fushë Kosovën

18/08/21 @ 20:15

PRIZREN

Prapë pa gol! Liria barazon me Ferizajin

FFK Liga e parë

Prapë pa gol! Liria barazon me Ferizajin

18/08/21 @ 20:00

LOS CULES

10-shja e Messit te Barcelona, i përcaktohet brazilianit!

La Liga

10-shja e Messit te Barcelona, i përcaktohet brazilianit!

18/08/21 @ 13:02

PAS SUPERKUPËS

Batatina: Objektivi, titulli kampion!

FFK Superliga

Batatina: Objektivi, titulli kampion!

18/08/21 @ 12:30

BIANCONERI

Locatelli në teste mjekësore, para se të bëhet juventin

Serie A/Transfere

Locatelli në teste mjekësore, para se të bëhet juventin

18/08/21 @ 09:41

FUSHË KOSOVË

Vëllaznimi mposht Fushë Kosovën

FFK Liga e parë

Vëllaznimi mposht Fushë Kosovën

18/08/21 @ 20:15

PRIZREN

Prapë pa gol! Liria barazon me Ferizajin

FFK Liga e parë

Prapë pa gol! Liria barazon me Ferizajin

18/08/21 @ 20:00

GJAKOVË

Edhe një përforcim për Vëllaznimin, i fundit i verës

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Edhe një përforcim për Vëllaznimin, i fundit i verës

16/08/21 @ 19:26

TRANSFER

Befason Trepça, transferon sulmues nga Argjentina

FFK Liga e parë/Transfere

Befason Trepça, transferon sulmues nga Argjentina

16/08/21 @ 18:54

TRANSFERE

Drita huazon dy futbollistë në Ligën e Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Drita huazon dy futbollistë në Ligën e Parë

16/08/21 @ 18:48

MIQESORET

Miqësorja e radhës për Lirinë, ndaj Ferizajit

FFK Liga e parë

Miqësorja e radhës për Lirinë, ndaj Ferizajit

16/08/21 @ 15:42

GJAKOVË

Gentrit Talla si huazim te Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Gentrit Talla si huazim te Vëllaznimi

16/08/21 @ 13:53

A&N

A&N përforcon mbrojtjen

FFK Liga e parë

A&N përforcon mbrojtjen

15/08/21 @ 14:40

MIQËSORE

Liria pa gol! Rahoveci mposht prizrenasit

FFK Liga e parë

Liria pa gol! Rahoveci mposht prizrenasit

15/08/21 @ 12:49

A&N

Jaupaj zyrtarizohet te A&N, pritet edhe një tjetër përforcim

FFK Liga e parë/Transfere

Jaupaj zyrtarizohet te A&N, pritet edhe një tjetër përforcim

14/08/21 @ 13:22


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë