Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LOS CULES

10-shja e Messit te Barcelona, i përcaktohet brazilianit!

10-shja e Messit te Barcelona, i përcaktohet brazilianit!


18 August, 2021 @13:02

Barcelona veçse ka vendosur se kush do ta veshë fanellën legjendar me numër 10 të skuadrës, që deri tash i takonte Lionel Messit.

Sipas Mundo Deportivos, pasi që Rey Manaj ka marrë numrin 14 të Philippe Coutinhos te katalonasit, për t’ia dhënë edhe një rast brazilianit te Barcelona, Ronald Koeman ka vendosur që 10-shen t’ia jap atij.

Rey Manaj

“Braziliani nuk ka numër dhe me shpresë që Barcelona përfundmisht t’ia jep edhe një rast atij këtë stinor, Coutinhos do t’i ipet 10-shja,” ka shkruar ndër të tjera në artikull.

Manaj kishte marrë 14-shen pasi që rikthimi i Coutinhos në ekip nuk parashihej, por pas krizës në skuadër dhe rikthimit të tij nga lëndimi, braziliani do ta ketë fatin që ta kapë 10-shen me shumë peshë të blaugranave.


PAS SUPERKUPËS

Batatina: Objektivi, titulli kampion!

FFK Superliga

Batatina: Objektivi, titulli kampion!

18/08/21 @ 12:30

BIANCONERI

Locatelli në teste mjekësore, para se të bëhet juventin

Serie A/Transfere

Locatelli në teste mjekësore, para se të bëhet juventin

18/08/21 @ 09:41

TROFEU

Reagimi i Llapit pas trofeut të fituar

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Reagimi i Llapit pas trofeut të fituar

17/08/21 @ 23:49

SUPERKUPA: PRISHTINA - LLAPI

Llapi mposhtë kampionin, fiton Superkupën

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Llapi mposhtë kampionin, fiton Superkupën

17/08/21 @ 23:18

SUPERKUPA

Superkupa e Bayernit, Nagelsmann me fitore dhe Kupën e parë

Bundesliga

Superkupa e Bayernit, Nagelsmann me fitore dhe Kupën e parë

17/08/21 @ 22:52

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi huazon Batshuayin

International

Besiktasi huazon Batshuayin

17/08/21 @ 21:03

11-SHET

Superkupa: Dortmund - Bayern Munich

Bundesliga

Superkupa: Dortmund - Bayern Munich

17/08/21 @ 20:06

BARCELONA

Pique ulë rrogën për të regjistruar Manajn në LaLiga

La Liga

Pique ulë rrogën për të regjistruar Manajn në LaLiga

14/08/21 @ 14:07

E FUNDIT

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

Premier League/La Liga

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

14/08/21 @ 12:20

KOLUMNE

5 për fundjavë! - e para e sezonit

Premier League/La Liga/Analiza

5 për fundjavë! - e para e sezonit

13/08/21 @ 15:43

E FUNDIT

PSG del me video për Messin

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG del me video për Messin

10/08/21 @ 15:49

MEDIA TALK

Messi para zyrtarizimit si parisien

Ligue 1/La Liga/Transfere

Messi para zyrtarizimit si parisien

10/08/21 @ 13:42

BARCELONA

Aguero 10 javë jashtë fushave

La Liga

Aguero 10 javë jashtë fushave

09/08/21 @ 14:24

LIONEL MESSI

Lamtumira me lot

La Liga

Lamtumira me lot

08/08/21 @ 12:33

MEDIA TALK

Drejt Parisit, Messi para transferit të lirë

Ligue 1/La Liga/Transfere

Drejt Parisit, Messi para transferit të lirë

07/08/21 @ 11:27

MEDIA

Laporta konfirmon ndarjen, flet për përshëndetjen finale

La Liga

Laporta konfirmon ndarjen, flet për përshëndetjen finale

06/08/21 @ 13:59

BARCELONA

Zyrtare: Messi largohet nga Barcelona

La Liga/Transfere

Zyrtare: Messi largohet nga Barcelona

05/08/21 @ 19:53


 
Të gjitha lajmet nga La Liga