Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NDAHEN ZYRTARISHT

Përfundon gjithçka!

Përfundon gjithçka!


22 November, 2022 @18:56

Cristiano Ronaldo dhe Manchester United janë ndarë përfundimisht, ka bërë të ditur klubi anglez përmes një komunikate për shtyp.

Marrëveshja është ndërprerë tash dhe klubi e ka falenderuar për kontributin e jashtëzakonshëm të dhënë për ekipin përgjatë dy periudhave të tij të kaluara në Old Trafford, ku portugezi shënoi 145 gola në 346 paraqitje.

“Secili në Manchester United mbetet i fokusuar për të vazhduar progresin e skuadrës nën drejtimin e Erik ten Hagut, duke punuar bashkë për të sjellë suksesin në fushë,” ka përfunduar komunikata e Unitedit.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League