Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARCELONA

Pique ulë rrogën për të regjistruar Manajn në LaLiga

Pique ulë rrogën për të regjistruar Manajn në LaLiga


14 August, 2021 @14:07

Një sakrificë e radhës ka ndodhur te Barcelona, pasi që njëri ndër kapitenët e skuadrës së katalonasve, qendërmbrojtësi Gerard Pique ka pranuar zvogëlimin e rrogës, ashtu që klubi të mund të regjistrojë për stinorin e ri tri lojtarë.

Pique 34-vjeç ka ulë rrogën e tij dhe tashmë limiti i rrogave te Barcelona ka bërë që klubi të mund të regjistrojë për stinorin e ri në LaLiga 2021/22 sulmuesin holandez Memphis Depay, mbrojtësin Eric Garcia dhe sulmuesin shqiptar Rey Manaj.

Kujtojmë, telashet e Barcelonës me rroga këtë stinor kanë bërë që ekipi të bëj ndarjen e dhimbshme me legjendën e klubit dhe futbollistin më të mirë në histori, Lionel Messi - që kaloi ditë më parë në PSG, përkundër se ky i fundit kishte pranuar ulje të rrogës prej 50%.


A&N

Jaupaj zyrtarizohet te A&N, pritet edhe një tjetër përforcim

FFK Liga e parë/Transfere

Jaupaj zyrtarizohet te A&N, pritet edhe një tjetër përforcim

14/08/21 @ 13:22

11-SHET STARTUESE

Ole lë Sanchon në bankë, befason me sulmuesin

Premier League

Ole lë Sanchon në bankë, befason me sulmuesin

14/08/21 @ 12:38

E FUNDIT

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

Premier League/La Liga

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

14/08/21 @ 12:20

LIGA e PARË

Onixi transferon gardianin prizrenas

FFK Liga e parë/Transfere

Onixi transferon gardianin prizrenas

14/08/21 @ 00:18

SHQIP në BOTË

Paqarada 90 minuta, St.Pauli kryeson pa humbje

International

Paqarada 90 minuta, St.Pauli kryeson pa humbje

13/08/21 @ 23:06

SHQIP në BOTË

Dresevic fillon me fitore Eredivisien, e mbanë portën e paprekur

International/Sportistë shqiptarë në botë

Dresevic fillon me fitore Eredivisien, e mbanë portën e paprekur

13/08/21 @ 23:01

E FUNDIT

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

Premier League/La Liga

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

14/08/21 @ 12:20

KOLUMNE

5 për fundjavë! - e para e sezonit

Premier League/La Liga/Analiza

5 për fundjavë! - e para e sezonit

13/08/21 @ 15:43

E FUNDIT

PSG del me video për Messin

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG del me video për Messin

10/08/21 @ 15:49

MEDIA TALK

Messi para zyrtarizimit si parisien

Ligue 1/La Liga/Transfere

Messi para zyrtarizimit si parisien

10/08/21 @ 13:42

BARCELONA

Aguero 10 javë jashtë fushave

La Liga

Aguero 10 javë jashtë fushave

09/08/21 @ 14:24

LIONEL MESSI

Lamtumira me lot

La Liga

Lamtumira me lot

08/08/21 @ 12:33

MEDIA TALK

Drejt Parisit, Messi para transferit të lirë

Ligue 1/La Liga/Transfere

Drejt Parisit, Messi para transferit të lirë

07/08/21 @ 11:27

MEDIA

Laporta konfirmon ndarjen, flet për përshëndetjen finale

La Liga

Laporta konfirmon ndarjen, flet për përshëndetjen finale

06/08/21 @ 13:59

BARCELONA

Zyrtare: Messi largohet nga Barcelona

La Liga/Transfere

Zyrtare: Messi largohet nga Barcelona

05/08/21 @ 19:53

BARCELONA

Manaj shënon përsëri në miqësoren e Barcelonës

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj shënon përsëri në miqësoren e Barcelonës

24/07/21 @ 21:57


 
Të gjitha lajmet nga La Liga