Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Prishtina shkëput kontratën edhe me një futbollist

Prishtina shkëput kontratën edhe me një futbollist


11 January, 2022 @17:17

Pas futbollistëve Florent Avdyli e Sabien Lilaj, sot Prishtina ka shkëputur kontratën me një tjetër futbollist.

Bëhet fjalë për futbollistin Xhevdet Shabani, i cili nga Prishtina largohet pas vetëm 13 paraqitjeve të zhvilluara.

TABELA AKTUALE

Deri më tash, skuadra kampione në fuqi e Kosovës nuk ka njoftuar për ndonjë përforcim, ndërkohë që i ka larguar plot 3 lojtarë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga